Ana sayfa

Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili

şirket Profili

Deyuan Metal Foshan Co, Ltd Pencere ve kapı profilleri, dekoratif profiller, endüstriyel profiller ve birçok farklı fabrikasyon ürünü gibi denizaşırı pazarlara alüminyum profil üretimi ve satışı konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. ve altın), elektroforez, toz kaplama, ahşap tahıl ve diğer özel işlem parlatma, parlak daldırma eloksal (altın ve gümüş) ve yüksek dereceli dekorasyon uygulaması için fırçalama.Müşterinin çizim ve numune gibi gereksinimlerine göre profiller de üretebiliriz.ve GB,ASTMB ve EN standardına uygundur.

Yıllar süren geliştirme ile komple üretim hatlarını kurduk ve çeşitli alüminyum ürünlerle modern ve büyük bir üretici olduk.Ve işte ekipmanlarımız ve maksimum kapasitesi aşağıdaki gibidir:

                                  

Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 0

                                  

Yıllık üretim kapasitemiz, Çin'de alüminyum profil sektörünün ön saflarında yer alan 60.000 tona ulaşmıştır.Alaşımlı profiller üretiyoruz6063,6060,6005,6463,6061,6082 vb.

 

           

                               Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 1

 

 

 

Qualicoat sertifikası Toz, yüksek kalite kontrol standardı, tutarlı ve güvenilir üretim yönetimi, profesyonel ve deneyimli personel, hızlı yanıt ve hassas hizmet, tüm bunlar şirketimizi ve ürünlerimizi yurtdışı pazarında iyi bir isim haline getiriyor ve müşterilerimiz ürünlerimizi ve hizmetlerimizi çok memnun ediyor. kuyu.Şimdiye kadar ürünlerimiz Güney Afrika, Nijerya, Tanzanya, Gana, Etiyopya, Cezayir dahil olmak üzere birçok denizaşırı pazara satıldı;Ekvador, Peru, Brezilya; Vietnam, Türkiye, İsrail, lrag, Hindistan, Fiji Adası vb.

 

 

                                Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 2  

 

 

                Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 3                  Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 4

 


Eksiksiz ve üst düzey bir test tesisleri ve deneyimli, sorumlu QA personeli ile Bise, ürünlerimiz yüksek bir kaliteye sahiptir ve müşterinin gereksinimlerine göre GB, ASTMB ve EN standartlarına uygun olabilir.
Sizinle işbirliği yapmayı ve işbirliği yoluyla arkadaş edinmeyi umuyoruz!Aramıza hoşgeldin!

 

Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 5

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

DEYUAN METAL FOSHAN CO., LTD, 2005 yılında Guangdong Eyaleti, Foshan Şehri'nde kuruldu, 10 yıllık çaba ve geliştirmeden sonra, şu anda en büyük üretim ölçeği için önde gelen alüminyum profil üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri haline geldik, en gelişmiş Çin'deki ekipman. Ayrıca, uluslararası alüminyum ekstrüzyon profil pazarında yüksek itibara sahip olduk.

 

Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 0

 

Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 1

 

Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 2

 

Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd şirket Profili 3

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Deyuanmetali

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 2000000-3000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%

Anual Production Capacity: 60,000 tons

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd Sertifikalar Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd Sertifikalar Çin Deyuan Metal Foshan Co.,ltd Sertifikalar